O nás

Sociální podnik HLÍVENKA s.r.o. („Chráněná dílna“) sídlí v Administrativním centru HRAD na ulici Jarní 50 v Brně Maloměřicích. Sociální podnik HLÍVENKA s.r.o. se věnuje vytváření chráněných pracovních míst pro hendikepované lidi a podpoře osob s omezenými pracovními schopnostmi. Je zde kladen důraz na kvalitní a příjemné pracovní prostředí a podmínky a zároveň na vytváření kvalitních a užitečných produktů. Je členem skupiny „… a máme pro Vás práci“ , která vytváří pracovní místa pro osoby znevýhodněné na trhu práce v rámci svých sociálních podniků a dalších neziskových aktivit.

Sociální podnik HLÍVENKA s.r.o. zajišťuje pěstování hlívy ústřičné. Hlíva ústřičná je pěstována na balících slámy v pěti samostatných komorách. Zaměstnanci podniku se starají o vytváření a udržování specifických podmínek (vlhkost, teplota, ..) v pěstebních komorách, dále o sběr hlívy ústřičné a následnou distribuci k zákazníkům.

Sociální podnik HLÍVENKA s.r.o. zajišťuje rozvoz hlívy ústřičné především koncovým zákazníkům (objednávejte ZDE), kteří si sami vytváří tzv. sběrná místa v Brně.

PRODEJ HLÍVY ÚSTŘÍČNÉ JE MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN!!!

Distribuujeme také prostřednictvím e-shopů s farmářskými produkty tzv. „bedýnek“ a také naši hlívu ústřičnou naleznete v prodejnách zdravých potravin. (seznam ZDE)

Připravujeme ve spolupráci s vybranými restauracemi v Brně zajímavá jídla z hlívy ústříčné a gastronomické akce zaměřené na představení receptů na úpravu hlívy.

Komentáře jsou uzavřeny.